Láska, sex a dane

Láska, sex a dane

Premiéra28. 1. 2022
Dľžka0:00 hod.
Scéna Veľká sála
Cena
Počet repríz 0

Bláznivá komédia zo súčasnosti o tom, že všetko je vždy inak.

"Jediné istoty na tomto svete sú smrť, smiech a dane..."

Hlavný hrdina Jon prišiel na to, ako roky úspešne využívať značné daňové úľavy. Samozrejme, nie celkom korektným, ale o to vynaliezavejším spôsobom. Teraz však hrozí, že jeho malé nevinné podvody odhalí daňový kontrolór a tým ho dostane do vzťahových rébusov bizarných rozmerov.

V tejto iskrivej komédii nikto nevie, kto kým a kto s kým v skutočnosti naozaj je!

Najlepší priateľ podvádza svoju priateľku so snúbenicou svojho najlepšieho priateľa. Zhodou okolností sa však musí preobliecť za jeho manželku. Matka snúbenca, ktorá sa chce stretnúť so snúbenicou svojho syna, zistí, že zo snúbenice je medzičasom manželka, ale netuší, že manželka je vlastne najlepší priateľ jej syna...
A ten nakoniec zistí, že jeho snúbenica ho podvádza s jeho manželkou!

Šialený kolotoč nepredvídateľných momentov a vtipných situácií vám odhalí všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste oklamali daňový úrad, nestratili podnájom, nezradili kamaráta, udržali si snúbenicu, neprezradili milenku, nesklamali mamičku... A zostali pritom nažive!

Skvelá zábava, smiech a relax. Slovenská premiéra divadelnej komédie, ktorá sa stala doslova diváckym hitom troch desaťročí. Tlieska jej už niekoľko generácií spokojných divákov na celom svete – v Amerike, Kanade, Indii a v pätnástich krajinách Európy.

KATE: Ktorý idiot ti robí dane?
JON: Robím si ich sám.
KATE: A tebe, Leslie?
LESLIE: Účtovník.
KA TE: Ešteže tak! A ktorý?
LESLIE: Predsa Jon.

Vynikajúce herecké príležitosti a predovšetkým zaručená zábava, pri ktorej zabudnete na každodenný stres. Na vaše odvody, podvody aj daňové priznanie.

hrajú: Juraj Ďuriš, Jakub Rybárik, Nikolett Dékány,Daniela Kuffelová, Ivan B. Vojtek, AndreaSabová, Martin Nahálka a Anton Živčic a. h.

Autor

  • William Van Zandt – Jane Milmore

Réžia

  • Svetozár Sprušanský

Kostýmy

  • Diana Strauszová

Dramaturgia

Scéna

  • Diana Strauszová

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.