Klub priateľov DAB

2% pre Divadlo Andreja Bagara v roku 2022

Vážení priatelia a příznivci Divadla Andrea Bagara,  ďakujeme vám všetkým , ktorí ste  2%  z vašich daní zaslali v roku 2021 občianskemu sdruženiu  Klub priateľov DAB .

V roku 2021 sme sa vďaka vašim príspevkom finančne podieľali pri príprave a propagácii edukatívnej hry pre deti a mládež Kým nastane tichoHra je príbehom o tatranských dolinách, o premene lesa v čase, o zlatokopoch a ochranároch ao tom, čo to znamená, ak v lese nastane úplné ticho.

Vďaka vašej pomoci sme mohli pomôcť aj pri realizácii svetoznámeho muzikálu  Jozef a jeho zázračný farebný plášť , ktorý našim divákom ponúka v podobe veľkolepej multižánrovej show nielen skvelé herecké a spevácke výkony, veľký hudobný zážitok v podaní živého orchestra, strhujúce choreografie, ale aj

Obe inscenácie boli veľmi pozitívne prijaté nielen našimi návštevníkmi, ale aj odbornou verejnosťou.

Aj v roku 2022 plánuje Klub priateľov DAB finančne podporiť umeleckú tvorbu Divadla Andreja Bagara, a to príspevkom na realizáciu inscenácií v novej divadelnej sezóne zameranej na pôvodnú slovenskú tvorbu.

Veríme, že vy, naši priatelia a milovníci divadelného umenia, nám budete pozitívne naklonení a aj v tomto roku sa rozhodnete poskytnúť 2% vámi zaplatenej dane práve občianskemu združeniu Klub priateľov DAB.

Ďakujeme.

  • Názov: Klub priateľov DAB
  • Sídlo: Svätoplukovo nám. 4, 950 53 Nitra
  • Právna forma: občianske združenie
  • IČO: 37867415

Poznámka: číslo účtu prijímateľa nepotrebujete ani nikde neuvádzate, nakoľko peniaze na účet prijímateľa zasielajú príslušné daňové úrady.

2021 -Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby typ A

2021-Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby typ B

2021 -Daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby

 

Kontakt na manažérku Klubu priateľov DAB

  • Ing. Stanislava Coková
  • +421 914 340 604
  • stanislava.cokova@dab.sk

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------------

Klub priateľov DAB je občianske združenie, ktoré funguje pri Divadle Andreja Bagara v Nitre od roku 2002 a podporuje vznik nových inscenácií a ich propagáciu – vďaka 2% z daní a vďaka pravidelnej podpore našich darcov.

Staňte sa priateľom Divadla Andreja Bagara v Nitre a podporte našu tvorbu a projekty cez DARUJME.sk.

S kreditkou či platobnou kartou je podpora jednoduchá.

Vďaka vašim príspevkom majú v našom divadle šancu vzniknúť nové inscenácie a rôzne kultúrno – spoločenské či vzdelávacie projekty, ktoré by sme si inak nemohli dovoliť.

Ako nás môžete podporiť?

Finančným príspevkom podľa vašich možností pre Klub priateľov DAB cez darcovský portál DARUJME.sk -link:    https://www.ludialudom.sk/profil/detail/45418 

Ten umožňuje darcom bezpečné, transparentné a jednoduché darovanie.

Ďakujeme!

    


 

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami