Online program DAB

Online program DAB

Premiéra1. 4. 2020
Dľžka0:00 hod.
Scéna
Cena
Počet repríz 0

Spolu VYHRÁME

Pod sloganom "Spolu VYHRÁME" ponúka Divadlo Andreja Bagara ucelený a pravidelný online program, v ktorom aj naďalej ponúka svoje divadelné inscenácie, čítania rozprávok, zábavné aj poučné kvízy, videá poodhaľujúce naše zákulisie, študijné materiály a ďalšie aktivity.

  • Online program DAB:

27. apríla 2020 – Dobro

4. mája 2020 – Štefánik – slnko v zatmení, presne v tento deň je 101. výročie úmrtia M. R. Štefánika.

11. mája 2020 – Podivný prípad so psom

18. mája 2020 – Veľký zošit

25. mája 2020 – Ľudia, miesta a veci

  • ROZPRÁVKY, ktoré pre našich divákov načítali herci DAB nájdete v sekcii VIDEO
  • Pripravili sme pre Vás aj súťaž: Divadelná tajnička

V našej divadelnej tajničke sa skrýva až 55 názvov inscenácií, ktoré sme uviedli v priebehu celej histórie DAB v Nitre. Koľko z nich nájdete? Odpovede píšte do komentov pod tajničku.

Tajnička funguje ako štvorsmerovka, názvy vyhľadávajte sprava doľava / zľava doprava a zhora dole / zdola hore. Tajnička neskrýva žiadne heslo, vašou úlohou je nájsť čo najviac názvov inscenácií z našej histórie.

Z vašich odpovedí vyžrebujeme o týždeň troch z vás, ktorých odmeníme našou exkluzívnou publikáciou Divadlo Andreja Bagara v Nitre – 70, ktorá pútavým spôsobom približuje naše inscenácie, osobnosti a významné udalosti od roku 1949 až po súčasnosť. Špeciálnu cenu získa ten, kto ako prvý objaví najviac správnych názvov.

 

  • Kvízy Divadla Andreja Bagara zverejňujeme pravidelnej každý víkend.  Úvodný kvíz nájdete TU
  • Bulletiny divadelných inscenácii k titulom, ktoré patria medzi diela či autorov tzv. povinného čítania zverejňujeme každú stredu pre študentov, pedagógov a milovníkov divadla v sekcii Divadlosrd.com

Zo zákulisia DAB – videá, ktoré vtipnou a hravou formou predstavia zákulisie budovy, hereckú prípravu, ale aj osobnosti z histórie DAB...

 

* Divadlo Andreja Bagara naplno pracuje aj v čase, kedy musí byť naša budova kvôli hrozbe koronavírusu zatvorená. Z javísk našich scén sme plynule prešli do online priestoru a jeho prostredníctvom priamo do vašich domovov.

Náš slogan znamená, že ani v týchto dňoch na vás, našich divákov nezabúdame a vieme, že iba spolu s vami máme šancu vyhrať nad touto situáciou.
Hráme pre vás ďalej, aby sme vás v týchto dňoch zabavili, naučili študentov niečo nové, či zahrali sa s vašimi deťmi.
Veríme, že spolupatričnosť a pozitívne myslenie nám všetkým pomôže preklenúť toto náročné obdobie a nakoniec nad ním aj VYHRAŤ.

 

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.