Divadlo Andreja Bagara ponúkne na Deň detí rozprávkový muzikál,detskú recepciu aj stretnutie s hercami

Divadlo Andreja Bagara ponúkne na Deň detí rozprávkový muzikál,detskú recepciu aj stretnutie s hercami

20. 5. 2024

Divadlo Andreja Bagara (DAB) pripravilo na Deň detí bohatý program, ktorý poteší nielen malých divákov, ale aj ich rodičov a starých rodičov. V sobotu 1. júna pre rodiny s deťmi ponúkne rozprávkový muzikál, slávnostnú detskú recepciu a stretnutie s obľúbenými hercami.

          Predstavenie kultového rozprávkového muzikálu Povala sa vo Veľkej sále DAB začne o 17. hodine. Vtipný príbeh o dvoch zaľúbencoch a štyroch duchoch hľadajúcich lepší svet si obľúbili generácie divákov po celej Európe. Hrdinom príbehu pomáha superrobot Robinson, jeho vynálezca Rádius, odvážna Miška a tiež stará susedka Babi, ktorá robí tie najlepšie slivkové gule. V túžbe odletieť na svoju hviezdu večnej krásy rozprávkových duchov nič nezastaví. Ani smiešne nechápaví vyšetrovatelia, ani zákerný sused. Nadčasový príbeh so skvelou hudbou Gábora Pressera zabaví malých aj veľkých divákov.

          „Oslava Medzinárodného dňa detí je v DAB už dlhoročnou tradíciou. Každoročne sa snažíme pripraviť pre rodiny s deťmi zaujímavý program, v ktorom im ponúkneme zaujímavé, napínavé i veselé príbehy a sprostredkujeme im radosť z umenia i pravé divadelné kúzlo. Aj takýmto spôsobom sa snažíme už malé deti priviesť ku kultúre a láske k divadlu a vychovávať si tak verné divadelné publikum,“ uviedol riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.

          Deň detí v nitrianskom divadle bude pokračovať aj po predstavení, diváci sa vo foyer DAB na detskej recepcii stretnú so svojimi obľúbenými hercami a herečkami na autogramiáde.

 


-dab-

Späť

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami