• Divadlo Andreja Bagara začalo pripravovať inscenáciu Ľudia, miesta a veci

  Brilantne napísaná tragikomédia súčasného významného britského autora a režiséra Duncana Macmillana Ľudia, miesta a veci ponúka strhujúci príbeh herečky Emmy, ktorá sa ocitne v liečebni pre drogovo závislých a je prinútená priznať si, kým v skutočnosti je. Pre lekárov a terapeutov je Emma tvrdým orieškom a pre Emmu sú drogy stále jediným spôsobom, ako prežiť v tejto šialenej dobe. Po všetkom, čo prežila, je najťažšie mať rada samu seba. Po odchode z liečenia sa Emma vracia domov. Zvládne poslednú, tvrdú skúšku?

  21. 11. 2017

 • Noc divadiel si do DAB prišli užiť stovky návštevníkov

  Divadlo Andreja Bagara v Nitre sa v sobotu 18. novembra zapojilo do 8. ročníka európskeho podujatia Noc divadiel. Na program, ktorý DAB pripravilo, sa prišlo pozrieť aj tento rok množstvo návštevníkov.

  20. 11. 2017

 • Pánsky krajčír scénických kostýmov a strihač kostýmov

  Divadlo Andreja Bagara v Nitre prijme na pracovnú pozíciu „Pánsky krajčír scénických kostýmov a strihač kostýmov“ s nástupom ihneď.

  7. 11. 2017

 • Šepkár - Výberové konanie na pracovnú pozíciu

  Riaditeľ divadla vypisuje výberové konanie na pracovnú pozíciu Šepkár

  7. 11. 2017

 • Na Zaľúbeného Shakespeara sa do Nitry prídu pozrieť aj od Walta Disneyho

  Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre uvedie 10. novembra slovenskú premiéru výpravnej romantickej komédie podľa Oscarmi ovenčeného filmu Zaľúbený Shakespeare. Licenciu na hru získalo nitrianske divadlo od spoločnosti Disney Theatrical Productions & Sonia Friedman Productions, ktorá ju pôvodne uviedla v londýnskom West Ende.

  7. 11. 2017

 • Pripravili sem výstavu Shakespeare in DAB

  Pri príležitosti slovenskej premiéry Zaľúbený Shakespeare sme pre našich divákov pripravili výstavu fotografií zo Shakespearových inscenácií uvedených v DAB.

  6. 11. 2017

 • Pozývame priateľov Jozefa Bednárika na podujatie „náš“ BEDNÁRIK

  Pozývame priateľov a kolegov na stretnutie pri spoločnom slávnostnom stole, dobrom jedle a nezabudnuteľných spomienkach na Jozefa Bednárika pri príležitosti jeho nedožitých 70. narodenín.

  6. 11. 2017

 • Sprístupnili sme výstavu Štvrť storočia v novej budove

  V hornom foyer Divadla Andreja Bagara v Nitre je nainštalovaná nová výstava venovaná 25 rokom pôsobenia DAB v jeho súčasných priestoroch. Do budovy na Svätoplukovom námestí sme sa presťahovali v septembri 1992.

  30. 10. 2017

 • Divadlo Andreja Bagara v Nitre sa aj tento rok zapojí do Noci divadiel

  Divadlo Andreja Bagara v Nitre sa aj tento rok zapojí do Noci divadiel. 8. ročník tohto európskeho podujatia, ktoré v jednu noc otvorí brány divadiel na Slovensku a po celej Európe sa uskutoční v sobotu 18. novembra 2017. Divadlo Andreja Bagara aj tento rok pripravilo pre všetkých nadšencov a milovníkov divadla lákavý program, v rámci ktorého nazrieme opäť do divadelného zákulisia s inscenovanou prehliadkou Nepovolaným vstup zakázaný a zaspomíname si na výnimočného Jozefa Bednárika a jeho dlhoročné pôsobenie v nitrianskom divadle.

  26. 10. 2017

 • Koncert bez modrín

  20. 10. 2017

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Divadelný spravodaj

Newsletter

Spravodaj posielame raz za mesiac

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.