DAB otvorilo svoje dvere verejnosti, možnosť stretnúť sa s obľúbenými hercami a nazrieť do zákulisia využili stovky ľudí

DAB otvorilo svoje dvere verejnosti, možnosť stretnúť sa s obľúbenými hercami a nazrieť do zákulisia využili stovky ľudí

8. 6. 2019

Autogramiádu hercov, fotenie s divadelným rekvizitami, prehliadku divadelného zákulisia a veľa ďalších zaujímavých momentov zažilo niekoľko stoviek návštevníkov, ktorí v sobotu 8. júna prišli na Deň otvorených dverí a Deň detí do Divadla Andreja Bagara (DAB) v Nitre.

Diváci DAB sa počas Dňa otvorených dverí mohli stretnúť so svojimi obľúbenými hercami ale aj s divadelnými škriatkami. Mohli sa nechať upraviť profesionálnymi divadelnými maskérmi, zapojiť sa do maľovania divadelných kulís alebo si zasúťažiť v Divadelnom kvíze.  Súčasťou programu bol aj koncert herca DAB Andreja Remeníka, či divadelnej retro Kapely Živica. Záver podujatia patril rozprávke Ferdo Mravec, po ktorej už tradične nasledovala veľká detská recepcia.

    

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

   

 

  

 

   

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

Späť

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.