Noc divadiel v DAB: Nepovolaným vstup zakázaný

Noc divadiel v DAB: Nepovolaným vstup zakázaný

13. 10. 2016

Divadlo Andreja Bagara v Nitre uvedie v rámci projektu Noc divadiel novinku – inscenovanú prehliadku divadla pod názvom Nepovolaným vstup zakázaný.

Je to divadelný happening, ktorý odhalí divadelné zákulisie, históriu, významné osobnosti a známe inscenácie Divadla Andreja Bagara v Nitre.

Návštevníci divadla môžu nazrieť do skladu kostýmov, strojovne vzduchotechniky, pozrieť si výťah dekorácií, javisko veľkej sály, ale aj obslužnú lávku, strechu či nahliadnuť do hereckej šatne a spoznať mnohé ďalšie priestory zvyčajne pre verejnosť označené ako „nepovolaným vstup zakázaný“.

Novinka Nepovolaným vstup zakázaný to sú aj videozostrihy, inscenované ukážky, inštalácie divadelných rekvizít a kostýmov, ale aj historky, spomienky, vtipné aj strašidelné príbehy zo zákulisia divadla.

Účinkujú: Martin Šalacha, Eva Pavlíková, Alena Pajtinková, Lenka Barilíková, Gabriela Dolná, Juraj Ďuriš a študenti Súkromného konzervatória v Nitre

Réžia: Peter Oravec

Tešíme sa na vás !

19. novembra 2016 o 18.00 hod. a o 21.00 hod. - VSTUP VOĽNÝ

17.45 - 18.00 hod. - foyer DAB, Beethovenova symfónia "Óda na radosť" v podaní orchestra Základnej umeleckej školy Jozefa Rosinského z Nitry

   

 

Viac informácií o inscenovanej prehliadke nájdete TU! 

Späť

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.