• Pozývame vás na výstavu František Perger Scénografia

  9. 6. 2017

 • Projekt otvorené divadlo priniesol ďalšiu sériu kultúrnych a vzdelávacích aktivít

  V rámci projektu Otvorené divadlo pokračovali v priebehu tohto týždňa v Divadle Andreja Bagara viaceré kultúrne a vzdelávacie aktivity. V pondelok sa návštevníci kníhkupectva Martinus mohli pozhovárať s hercom Jakubom Rybárikom a šéfdramaturgom DAB Svetozárom Sprušanským o inscenácii Žltým včelám žlté slzy. V ten istý deň mohli po predstavení tejto hry diskutovať diváci s jej tvorcami aj priamo v Štúdiu DAB.

  1. 6. 2017

 • TVORÍME V DIVADLE - Prehliadka zákulisia a tvorivé dielne v Divadle Andreja Bagara v Nitre

  Prehliadka zákulisia Divadla Andreja Bagara v Nitre pre žiakov základných škôl, ktorej súčasťou je stručný výklad o histórii, významných osobnostiach či inscenáciách, ako aj návšteva aktuálnej výstavy v priestoroch divadla. Na záver prehliadky sa uskutoční tvorivá výtvarná dielňa zameraná na kostýmovú a scénografickú tvorbu a inscenácie Divadla Andreja Bagara v Nitre.

  26. 4. 2017

 • AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara a inscenáciou JÁNOŠÍK

  Asociácia Divadelná Nitra a Divadlo Andreja Bagara v Nitre Vás pozývajú zúčastniť sa na projekte AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara a inscenáciou JÁNOŠÍK (réžia Rastislav Ballek)

  26. 4. 2017

 • Ako na divadlo v Nitre

  V Divadle Andreja Bagara (DAB) v Nitre 4. a 5. apríla úspešne prebehol vzdelávací projekt AKO NA DIVADLO V NITRE s DAB a s inscenáciou Laca Keratu DOBRO. Zúčastnilo sa na ňom vyše 40 študentov z Gymnázia Párovská, z Katedry estetiky UKF v Nitre a Súkromného konzervatória v Nitre.

  5. 4. 2017

 • DAB sa otvára divákom, pripravuje sériu vzdelávacích a kultúrnych aktivít

  Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre sa otvára svojim divákom, s ktorými bude komunikovať nielen prostredníctvom predstavení, ale aj cez ďalšie aktivity. DAB zriadilo novú kumulovanú funkciu projektového manažéra, lektora dramaturgie a koordinátora vzdelávacích programov. V zmysle koncepcie OTVORENÉHO DIVADLA sa chce DAB pomocou nových aktivít zamerať na výchovu mladých i budúcich divákov.

  29. 3. 2017

 • Projekt AKO NA DIVADLO V NITRE

  Asociácia Divadelná Nitra a Divadlo Andreja Bagara v Nitre Vás pozývajú zúčastniť sa na projekte AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara a inscenáciou Laca Keratu DOBRO, réžia: Svetozár Sprušanský

  15. 3. 2017

 • Noc divadiel v DAB: Nepovolaným vstup zakázaný

  Divadlo Andreja Bagara v Nitre uvedie v rámci projektu Noc divadiel novinku – inscenovanú prehliadku divadla pod názvom Nepovolaným vstup zakázaný.

  13. 10. 2016

 • VEĽKÝ ZOŠIT očami divadelnej kritičky

  10. 6. 2015

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Divadelný spravodaj

Newsletter

Spravodaj posielame raz za mesiac

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.