Noc divadiel si do DAB prišli užiť stovky návštevníkov

Noc divadiel si do DAB prišli užiť stovky návštevníkov

20. 11. 2017

Divadlo Andreja Bagara v Nitre sa v sobotu 18. novembra zapojilo do 8. ročníka európskeho podujatia Noc divadiel. Na program, ktorý DAB pripravilo, sa prišlo pozrieť aj tento rok množstvo návštevníkov.

Desiatky ľudí si prišli pozrieť výstavu Fenomén Bednárik, ktorá bola sprístupnená v hornom foyer divadla. Výstava bola venovaná nedožitým 70. narodeninám významného slovenského režiséra a herca Jozefa Bednárika. Pripravil ju Divadelný ústav Bratislava v spolupráci s DAB. Partnerom výstavy je spoločnosť Gesamtkunstwerk, jej autormi sú Michaela Mojžišová, Martin Timko.

  

 

  

 

  

Veľký záujem bol aj o program „náš“ Bednárik v réžii Petra Oravca. Na stretnutie priateľov a kolegov pri spoločnom slávnostnom stole, dobrom jedle a nezabudnuteľných spomienkach na Jozefa sa prišli pozrieť stovky divákov, ktorí zaplnili takmer celú Veľkú sálu DAB.

  

 

   

 

  

Množstvo návštevníkov si ani tento rok nenechalo ujsť inscenovanú prehliadku zákulisia DAB s názvom Nepovolaným vstup zakázaný.

  

 

  

Späť

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.