Ján Gallovič sa s kolegami podelil o radosť z ceny Fra Angelica, ktorú získal za muzikál Povolanie pápež

Ján Gallovič sa s kolegami podelil o radosť z ceny Fra Angelica, ktorú získal za muzikál Povolanie pápež

19. 3. 2018

Po uvedení jubilejnej 60. reprízy muzikálu Povolanie pápež sa predstaviteľ Jána Pavla II. Ján Gallovič podelil so svojimi kolegami o radosť z udelenia ceny Fra Angelico. Cenu udeľuje Rada Konferencie biskupov Slovenska (KBS) pre vedu, vzdelanie a kultúru, ktorá ňou za muzikál Povolanie pápež  ocenila 20. februára v Primaciálnom paláci v Bratislave Jána Galloviča i autora libreta Daniela Heviera.

Ján Gallovič priniesol cenu Fra Angelica ukázať aj svojim kolegom do Divadla Andreja Bagara, aby sa im tak poďakoval za spoluprácu a vynikajúce profesionálne výkony, ktoré podávajú pri každom predstavení muzikálu: „Dnes sme zahrali 60. reprízu a chcem vám zo srdca zaďakovať zato, že som sa k tejto cene dopracoval, že sa mi dostalo tej cti, lebo to nie je o mne. Je to o vás, je to o tom, že 60 repríz sme na jednej lodi.

Dovolím si tvrdiť, že sme stále naladení na rovnakú frekvenciu, na tému, ktorá je nadčasová. V tom čo robíme je niečo, čo sa týka svedomia každého z nás. Chcem vám veľmi pekne poďakovať za to množstvo energie, ktorú si odovzdávame na predstavení, za absolútnu profesionalitu, za disciplínu, za vnútornú vieru, ktorú dávate tomuto dielu a nech je to nie len pre mňa, ale aj pre vás povzbudením do ešte ďalších pár desiatok repríz. Aby sme mali vnútornú motiváciu nielen pre túto inscenáciu, ale aj pre tie ďalšie. Aby tá šťastná ruka, ktorá prišla s touto inscenáciu, vás všetkých sprevádzala a s vami aj celé divadlo. Ďakujem vám veľmi pekne.“

   

 

  

 

  

 

  

 

  

  

Späť

Zriaďovateľ

Hlavní partneri

Rýchly kontakt

+421 37 772 15 77-9

Divadlo Andreja Bagara v Nitre
Svätoplukovo námestie 4
950 53 Nitra

Spojte sa s nami

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Viac informácií.